O nas

WNaprawa RTV Jastrzębie Zdrój

Naprawa RTV Jastrzębie Zdrój – ponad 35 lat doświadczenia w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych telewizorów i sprzętu RTV. Zakład istnieje od 1982 roku i był jednym z nielicznych punktów usługowych w województwie śląskim pod szyldem firmy „UNITRA”.

W 1990 roku przekształciliśmy się w prywatną własność jako „UNITRA-elektron” SERWIS RTV, a obecnie jesteśmy znani jako „Ass UNITRA-elektron” SERWIS RTV.

Dzięki bogatemu doświadczeniu technicznemu i zaangażowaniu nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi liderami rynku lat 90., takimi jak LG, GRUNDIG, DAEWOO, TELESTAR, ELEMIS i inni. Zyskaliśmy uznanie i wyróżnienia na przestrzeni wielu lat naszej działalności.

Obecnie współpracujemy z dużymi sieciami serwisowymi i wieloma sieciami handlowymi w naszym rejonie.

Specjalizujemy się w naprawie gwarancyjnej i pogwarancyjnej sprzętu takich marek jak LG, SAMSUNG, SONY, JVC, TCL, PANASONIC, FUNAI, ORION, SENCOR i inne. To były i są początki naszej działalności.

Posiadając wieloletnie doświadczenie techniczne i uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu napraw sprzętu gwarancyjnego, wykonujemy również naprawy sprzętu wielu innych marek, zawsze śledząc zmieniającą się technologię.

Na wszystkie wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś!